ارسال و بازگشت


ارسال سفارشات

سفارش خود را به چه روش‌هایی می‌توانم تحویل بگیرم؟

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز و تیپاکس ارسال می‌‏شوند .

مدت زمان ارسال سفارشات چند روز است؟

سفارشاتی که از محصولات موجود در انبار ایران (منوی ارسال سریع) می باشند 24 ساعته تحویل پست پیشتاز می شوند. سفارشاتی که از محصولات موجود در انبار ترکیه می باشند با توجه به برند آن بین 7 الی 10 روز کاری پس از تایید سفارش تحویل واحد پستی می شوند. زمان تحویل کالا پس از افزودن آن در سبد خرید قابل مشاهده می باشد.

هزینه پستی چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه ارسال برای سفارشات بالای 100 هزار تومان رایگان و برای سایر سفارشات 7000 تومان است.

آیا می‏‌توانم سفارشی را که تحویل پست داده شده است را رهگیری کنم؟

برای رهگیری سفارشات می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را که پس از تحویل به پست توسط سایت مدسرا به شما ابلاغ شده است را در آدرس زیر وارد کنید:
http://itemtracking.post.irبازگرداندن کالا

آیا همه کالاها، شامل مهلت 7 روز گارانتی بازگرداندن رایگان می‏‌شوند؟

در صورتی که کالای ارسال شده دارای ایراد بوده و یا از جهت رنگ و یا سایز با سفارش مطابقت نداشته باشد کلیه هزینه های ارسال و دریافت و کالا به مشتری عودت داده می شود. در صورتی که هیچ یک از موارد فوق وجود نداشته یعنی کالا سالم و همان محصول سفارش داده باشد نیز قابل عودت است که در این صورت هزینه دریافت و ارسال مجدد کالا به عهده مشتری می باشد. جهت کسب اطلاع بیشتر لطفا با تیم خدمات پس از فروش مدسرا تماس بگیرید: 284285-021

آدرس انبار مدسرا جهت ارسال کالای عودتی چیست؟

قم-بلوار فردوسی، نبش خیابان امام سجاد، ساختمان نگین فردوس، طبقه 4 کد پستی: 3716889163

چگونه می توانم وضعیت کالای بازگشتی خودرا پیگیری نمایم؟

پس از تحویل کالا به پست با تیم خدمات مشتریان مدسرا تماس بگیرید.

در صورت بازگرداندن کالا، مبلغ پرداخت شده چه زمانی و چگونه استرداد می‌شود؟

- اگر ایراد، وجود مغایرت رنگ و سایز یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش مدسرا برسد، کلیه هزینه‌های عودت به عهده مدسرا بوده و هماهنگی لازم جهت استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و در عرض 48 ساعت کاری به حساب مشتری مسترد خواهد شد.
- در صورت تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان مدسرا، هزینه عودت و ارسال به انبار ترکیه به عهده مشتری خواهد بود، که معادل 15% مبلغ آیتم عودت شده می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی 284285-021 تماس بگیرید.
لازم به ذکر است علیرغم هزینه ای که عودت کالا برای مدسرا دارد، شرکت هیچ گونه سودی از مشتری دریافت نکرده و تمام مبلغ دریافتی صرف ارسال به ترکیه می گردد.